Kozmetik Diş Hekimliği

İnsan bedeninde baş ve yüz bölgesi, güzelliği, imajı, duygu ve düşünceleri ifade etmesi bakımından çok önemli rol oynar. Dişlerimiz; kemikler, çeneler ve ilgili tüm yumuşak doku ve organlar ile ideal ilişkiler içinde muntazam bir görüntü oluştururlar. Bu görüntü estetiği ve güzelliği yansıtır.
 

Dişlerin diziliminde veya renginde oluşan bozukluklar estetiği ve güzelliği önemli ölçüde etkilemektedir. Bu problemler beraberinde psikolojik rahatsızlığı da getirebilmektedir. Sosyal çevre ile iletişimde güven eksikliği yaşanabilmektedir. Çoğu hasta gülümsemekten kaçınarak ya da gülümserken ağzını kapatarak bu problemleri çözmeye çalışır. 
 
Estetik diş hekimliği ile hastalarımız güzel ve sağlıklı bir gülüşe sahip olabiliyor. Diş eksikliği,  diş çapraşıklığı, çürük, leke, travmaya bağlı kırık gibi problemler;  ortodontik tedavi, estetik kompozit dolgular, laminate kaplamalar, zirkonyum destekli porselen, full porselen kaplamalar (empress) ve bleaching (beyazlatma) gibi tedaviler ile çözülebilmektedir. Günümüzde bu tedaviler konforlu bir şekilde yapılabilmektedir. Estetik diş hekimliği sayesinde hastalar kendilerini mutlu, huzurlu ve kusursuz hissetmişlerdir.
 
Estetik diş hekimliği, kusursuz bir gülümseme oluşturur.
“Herkesin sizi sevmesini istiyorsanız, gülümseyiniz” ( Dale Carnegie)

Ücretiz Muayene İçin Randevunuzu Oluşturun

Her Hasta Bir İncidir

Önleyici Tedavilerimizle Sağlıklı Gülüşler Sizinle

Diş implantları

Bilimsel verilere göre insanların büyük çoğunluğu kaza, diş eti hastalığı, başarısız kanal tedavisi veya aşırı diş çürüğü sebebiyle en az 1 adet kalıcı dişini kaybetmektedir.

Detaylı Bilgi

Genel Anestezi

Genel anestezi, hastaya damar içi ilaçlar ve/veya bayıltıcı gaz verilerek narkoz halinin sağlandığı anestezi tipidir.

Detaylı Bilgi

Pedodonti

Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği), 0-13 yaş grubu çocukların süt ve daimi dişlerinin sağlıklı olarak korunmasını, çürük, travma, kalıtımsal ve benzeri etkenlerin bu dişlerde oluşturduğu sorunların giderilmesini amaçlayan bir anabilim dalıdır.

Detaylı Bilgi

Kozmetik Diş Hekimliği

İnsan bedeninde baş ve yüz bölgesi, güzelliği, imajı, duygu ve düşünceleri ifade etmesi bakımından çok önemli rol oynar.

Detaylı Bilgi

Diş Eti Tedavisi

Diş eti çekilmesi bir hastalıktan ziyade; dişeti hastalığının veya yanlış fırçalama alışkanlığının bir sonucudur.

Detaylı Bilgi

Ortodonti

Diş teli tedavsi olarakda adlandırılan Ortodonti çapraşık dişlerin ve diş, çene ve yüzdeki uyumsuzlukların giderilmesi için uygulanan bir tedavi yöntemidir.

Detaylı Bilgi
Tüm Tedaviler